گروه پژوهشی نویسا

گروه تخصصی پژوهشی نویسا شما را در آموزش و انجام  پروژه ها و تحقیقات یاری میرساند.

بعد از ثبت درخواست کمتر از ده دقیقه کارشناسان موسسه برای انجام مشاوره رایگان با شما تماس برقرار خواهند کرد.​

نویسا پژوهش

گروه پژوهشی نویسا در راستای گسترش فعالیت های خود به حوزه ارائه خدمات مشاوره ای در حوزه نیازمندی های تحصیلی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تمامی رشته های دانشگاهی و اخذ پذیرش مقالات دانشگاهی در مجلات تخصصی داخلی و خارجی اقدام به تأسیس واحد پژوهشیاری نموده است. در این راستا کلاس های مرتبط ، مباحث مشاوره ای مناسب با حوزه های چاپ کتاب ، مقاله ، مشاوره  رساله و تز ارشد و دکتری ، به کاربران عزیز ارائه می شود .

همین حالا با ما تماس بگیرید

تخصص های ما در (ارشد- دکتری)

رشته مدیریت : مدیریت، پایه و بنیاد های وسیعی از موضوعات مربوط به کسب و کار، مالی، اقتصادی و بازاریابی را در بر می گیرد. مدیریت تمركزی اساسی بر كارآیی دارد و فرصت های لازم برای كارها و پروژه های حرفه ای را در نظر می گیرد. مدیریت در مجموع شامل گرایش ها و رشته های مختلفی است. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری  رشته  مديريت را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

 •  
 • کارشناسی ارشد: مدیریت صنعتی

  1.  مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات
  2.  مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات
  3.  مدیریت صنعتی گرایش مالی

  کارشناسی ارشد: مدیریت بازرگانی و مالی

  1.  مدیریت بازرگانی گرایش بیمه
  2.  مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی داخلی
  3.  مدیریت بازرگانی گرایش تحول
  4.  مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی بین الملل
  5.  مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی
  6.  مدیریت بازرگانی گرایش مالی
  7.  مدیریت مالی در مقطع کارشناسی ارشد

  کارشناسی ارشد: مدیریت دولتی

  1. مدیریت دولتی گرایش مدیریت منابع انسانی
  2. مدیریت دولتی گرایش مدیریت مالی دولتی
  3. مدیریت دولتی گرایش مدیریت تحول
  4. مدیریت دولتی گرایش مدیریت سیستمهای اطلاعات
  5. مدیریت دولتی گرایش تشکیلات و روشها

  کارشناسی ارشد: مدیریت اجرایی و شهری

  1. مدیریت شهری 
  2. مدیریت اجرایی گرایش مدیریت بازاریابی و صادرات
  3. مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک
  4. مدیریت اجرایی گرایش مدیریت تولید و عملیات پیشرفته

  کارشناسی ارشد: مدیریت تکنولوژی و فناوری اطلاعات

  1.  مدیریت تکنولوژی گرایش نوآوری
  2.  مدیریت تکنولوژی گرایش استراتژیهای توسعه صنعتی
  3.  مدیریت تکنولوژی گرایش انتقال تکنولوژی
  4.  مدیریت تکنولوژی گرایش سیاستهای تحقیق و توسعه
  5.  مدیریت فناوری اطلاعات 
  6.  مدیریت فناوری اطلاعات گرایش نظام کیفیت فراگیر
  7.  مدیریت فناوری اطلاعات گرایش مدیریت منابع اطلاعاتی
 •  

رشته روانشناسی: روانشناسی دانش آگاهی از رفتار انسانی و همچنین تحقیق، آمار و مهارت های نوشتاری را توسعه می دهد. این می تواند پایه ای برای بسیاری از حرفه ها را فراهم کند. همه رشته های آن نیازمند دکترا نیستند و همه آنها شامل درمان نمی شوند. روانشناسی در بیشتر اوقات، مطالعه رفتار ذهنی و انسانی انسان هاست که فرصتی برای کشف سوالات بدون پاسخ درمورد مغز، مانند نحوه عملکرد آن در برابر استرس، نحوه یادگیری زبان، چگونگی یادآوری واقعیت ها یا اینکه چگونه بیماری روانی می تواند تاثیر بگذارد، ارائه می دهد. فرصتی برای کمک به پیشرفت های علمی در زمینه مغز، ارتقاء سلامتی و رفاه همه جانبه نسل های فعلی و آینده می باشند. این مجموعه شامل گرایش ها و رشته های مختلفی است. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری روانشناسی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های:

1.روانشناسی بالینی

روانشناسی بالینی به این دلیل به این نام انتخاب شده که شخص مورد درمان می بایست پروسه ای زمانبر را طی کرده تا بدون آنکه خود متوجه روشهای درمانی شود و یا دست از مقاومت بردارد آموزش انجام می گردد. روانشناسی بالینی در ابتدا به ارزیابی و سپس تشخیص پرداخته و با ارائه راههای درمانی و نظارت بر پروسه درمان اقدام به رفع رفتارهای ناهنجار ، بر آشفتگی ها و مشکلات روحی و روانی فرد می نماید.

2.روانشناسی رشد

پی ریزی و شکل گیری شخصیت یک فرد از همان بدو تولد آغاز می شود، در روانشناسی رشد راهکارها و روشهای کنترل شخصیت و روشهای آموزشی ارائه میگردد تا شخص از دوره طفولیت تا نوجوانی به شخصیتی قوی و ایده آل دست یابد. البته مشاوره ها و روش های آموزشی در این گرایش تا سنین پیری نیز کاربرد دارد اما بدلیل نوپا بودن این گرایش اغلب بر روی سنین پایینتر تمرکز دارد.

3.روانشناسی عمومی

مشکلات روحی و روانی و برخوردهای اجتماعی در روزهایی که علم به سرعت رو به پیشرفت است و زندگی ها نیز به مرور ماشینی تر می شود بیشتر و بیشتر بر افراد جامعه مستولی میگردد و باعث میگردد رفتار یک فرد روی گروهی اثر گذار باشد. در روانشناسی اجتماعی با آموزش انجام مطالعه و تحقیق سعی بر ارائه راهکارهایی برای بهبود روند رفتارها و فرهنگ سازی های عمومی می شود.

4.روانشناسی کودکان استثنایی

شاخه ای از رشته روانشناسی می باشد که به تعریف کلیه ی رفتارهای این کودکان استثنایی می پردازد.

از کودکان تیزهوش گرفته تا کودکان عقب مانده ذهنی، کودکان نابینا و ناشنوا ، کودکان دارای مشکلات تکلمی و کودکان دارای ناتوانی حرکتی و ذهنی را شامل می شود.

تمامی تعاریف مربوط به پیشگیری ، تشخیص و درمان مشکلات این کودکان مربوط به این علم است.

5.روانشناسی اجتماعی

علم مطالعه موضوعات ، مشکلات و مسائل مربوط به روانشناسی و جامعه می باشد.

به بررسی تاثیر رفتار گروه بر فرد وتاثیر رفتار فرد بر گروه می پردازد.

در یک کلام روانشناسی اجتماعی علم مطالعه تعامل بین انسانها می باشد.

6.روانشناسی صنعتی و سازمانی

روانشناسی صنعتی و سازمانی شاخه ای از رشته روانشناسی محسوب مشود که به مطالعه رابطه میان انسان و دنیای کار می پردازد.

هدف آن کاربرد علم موجود برای حل مسائل و مشکلات مربوط به کارکنان سازمانهاست.

رشته حسابداری : حسابداری یکی از جامع ترین مقاطع کسب و کار است. حسابداران می توانند برای کسب و کارها، افراد و حتی دولت کار کنند.  حقوق و دستمزد و مالیات، حسابرسی و گزارش دهی، متخصصان حسابداری، اطلاعات مالی پیچیده و مدیریت مالی را در بر می گیرد. این مجموعه شامل گرایش ها و رشته های مختلفی است. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره وانجام رساله و تز ارشد و دکتری حسابداری، حسابرسی و حسابداری مدیریت را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های:

1.حسابداري دولتي

 يکي از گرايش هاي پر کاربرد رشته حسابداري گرايش حسابداري دولتي است . حسابداري دولتي علم ثبت ، ضبط و نگهداري صورت هاي مالي و حساب ها در کليه موسسات ، شرکت ها و ارگان هاي دولتي و گاها نيمه دولتي است . از آن جا که بروزکوچکترين خطا و اشتباه در سيستم حسابداري کليه سازمان ها و مراکز دولتي و نميه دولتي مي تواند منجر به بروز خسارات جبران ناپذير و لطمه خوردن به موقعيت و وجه عمومي آن ها شود موقعيت شغلي حسابداران دولتي بسيار حساس و حائز اهميت است از اين رو علاقه مندان به ورود به اين حرفه مي توانند پس از گذارندن دوره هاي حسابداري مقدماتي براي شرکت در دوره هاي آموزشي حسابداري دولتي اقدام نمايند . لازم به ذکر است با توجه به حساسيت بسيار بالاي حسابداري با گرايش دولتي توصيه مي شود فراگيران پس از شرکت در دوره هاي آموزشي حسابداري دولتي و اخذ مدرک به منظور کسب تجربه و تبحر مورد نياز مدتي را به کارآموزي گذرانده و سپس براي ورود به اين حرفه خطير و پر مسئوليت اقدام نمايند .

2.حسابداري صنعتي

 حسابداري صنعتي که با نام حسابداري قيمت تمام شده نيز شناخته مي شود يکي ديگر از گرايش هاي کاربردي رشته حسابداري است . حسابداري صنعتي به محاسبه و ارزيابي قميت تمام شده محصولات توليدي در واحد هاي توليدي مي پردازد . براي تحصيل در رشته حسابداري با گرايش صنعتي نيز علاقه مندان ملزم به گذراندن دوره حسابداري مقدماتي هستند .

3.حسابداري مالياتي

گرايش حسابداري مالياتي به بررسي و تعيين ميزان ماليات بر در آمد شرکت ها و موسسات مي پردازد . از ويژگي هاي بارز گرايش حسابداري مالياتي مي توان به کسب آشنايي و تسلط بر قوانين مالياتي کشور مورد نظر اشاره کرد . با توجه به اين که مبحث ماليات امروزه تقريبا در تمام از کشورهاي دنيا مطرح و مورد توجه قرار گرفته است و به مرحله اجرا در آمده است اخذ مدرک حسابداري مالياتي مي تواند در بازارکار منجر به افزايش موقعيت هاي شغلي و همچنين ارتقا موقعيت شغلي افراد شود . علاقه مندان به تحصيل در اين رشته مي بايست در ابتدا دوره هاي آموزش حسابداري مقدماتي را با موفقيت پشت سر گذاشته و سپس براي ادامه تحصيل در اين گرايش اقدام کنند .

4.حسابداري بودجه اي

حسابداري بودجه اي گرايشي از رشته حسابداري است که به بررسي ، تهيه و تنظيم بودجه مالي سازمان ها ، بررسي نتايج فعاليت هاي اقتصادي و ميزان مطابقت آن با برنامه هاي ارائه و و پيش بيني بودجه براي برنامه هاي آتي مي پردازد . اين گرايش در شرکت هاي توليدي ، ساختماني و غيره بسيار مورد نياز است .

5.حسابرسی

 حسابرسی يکي ديگر از گرايش هاي رشته حسابداري است ، اين گرايش به بررسي مدارک و اسناد مالي ، گزارش هاي مالي و دفاتر مالي شرکت ها مي پردازد و در مورد صحت و يا عدم مطابقت و صحت اطلاعات و اظهارات ارائه شده اظهار نظر مي کند . ادامه تحصيل در اين گرايش نيز مستلزم گذراندن دوره هاي آموزشي حسابداري مقدماتي و اخذ مدرک حسابداري مقدماتي است .

رشته حقوق : حقوق همیشه مورد احترام برای تحصیل در دانشگاه بوده است. برای بسیاری، یک مدرک حقوق اولین گام در مسیر حرفه ای در بخش قانونی است و اغلب برای افردی است که به دنبال تحصیلات و آموزش های لازم برای تبدیل شدن به یک وکیل یا مدافع می باشند. با این حال، این قطعا تنها دلیل برای تحصیل در دانشگاه نیست. حقوق یک رشته چالش برانگیز است و برای بسیاری از دانشجویان، جاذبه منحصر به فردی دارد. این مجموعه شامل گرایش ها و رشته های مختلفی است. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری حقوق را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

1.حقوق خصوصی (Private Law)

2.حقوق بین الملل (International law)

3.حقوق جزا و جرم شناسی (Criminal Law and criminology)

4.حقوق عمومی (Public Law)

5.حقوق بشر (Human Rights)

6.حقوق مالكیت فكری (Intellectual Property Law)

7.حقوق محیط زیست (Environmental Law)

8.حقوق اقتصادی (Economic Law)

9.حقوق تجارت بین الملل (International trade law)

10.معارف اسلامی و حقوق (Islamic Law)

11.حقوق ارتباطات (Communication Law)

12.حقوق تجاری اقتصادی بین المللی (International Commercial Economic law)

13.حقوق سردفتری (Notary Public)

14.حقوق ثبت اسناد و املاك (Property Registration law)

15.حقوق اسناد و قراردادهای تجاری (documents and commercial contracts)

16.حقوق حمل و نقل (Transportation Law)

17.فقه و حقوق خصوصی (Jurisprudence and private law)

18.حقوق كیفری اطفال و نوجوانان

19.مدیریت اصلاح و كیفرهای قضایی (Administrative of judicial penalties reform)

20.فقه و حقوق جزا (Jurisprudence and Criminal Law)

21.مدیریت نظارت و بازرسی (Supervision and Inspection Management)

22.مدیریت دادگستری (The administration of justice)

23.حقوق دادرسی اداری  (Administrative court proceedings)

24.حقوق خانواده (Family Law)

25.حقوق شركت های تجاری (Corporate law/Industrial Company law)

26.فقه و حقوق اقتصادی

27.حقوق نفت و گاز (Gas and Oil Law)

28.حقوق مالی اقتصادی

29.حقوق تجارت الكترونیكی

30.مدیریت ثبت اسناد و املاك (Property registration management)

رشته علوم اجتماعی : علوم اجتماعی مطالعه روابط، ساختارها و مسائل اجتماعی است. شما تجزیه و تحلیل، چالش و به دست آوردن بینش در مورد نظریه های مرتبط در مورد چرخه زندگی، جنسیت، جایگاه اجتماعی، نژاد، کار، عدالت اجتماعی و سازمان های اجتماعی را فرا خواهید گرفت. شما همچنین پیچیدگی های هیجان انگیز نژاد بشر و جوامعی آن را بررسی می کنید.گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری علوم اجتماعی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

1.مردم شناسی 

این رشته تنوع فرهنگی و زیستی انسان را شامل می شود. مردم شناسی یک زمینه وسیع و جامع است که از ابتدا تا به امروز، به درک مردم می پردازد. این رشته به یکی از اساسی ترین سوالات پاسخ می دهد: چه چیزی ما را انسان می سازد؟ این رشته، علم مطالعه انسان است: چگونه تکامل یافته ایم، چرا ما در جوامع مختلف در سراسر جهان زندگی می کنیم و چگونه با یکدیگر و محیط زیست مواجه می شویم. اگر ذهنی کنجکاو و باز داشته باشید، از تحصیل در این رشته لذت خواهید برد. کاربردهای این رشته را می توان در خیریه، توسعه جامعه، کمک بین المللی، محقق، محقق اجتماعی مشاهده نمود.

2.جمعيت شناسی 

این رشته فرصتی مطالعه مسائل جمعیت در یک محیط تحقیقاتی را برای دانشجویان فراهم می آورد. این رشته مهارت های پیشرفته در تکنیک های جمعیت شناسی، پژوهش و نوشتن را به دانشجویان ارائه می دهد.  فارغ التحصیلان با مهارت های لازم برای تجزیه و تحلیل جمعیت شناختی روبرو می شوند و این مسائل را به مسائل اجتماعی اعمال می کنند. از کاربردهای این رشته می توان به  مشاغل دولتی، نهادهای علمی و مشاغل بازرگانی اشاره نمود.

3.جامعه شناسی 

این رشته به مطالعه جوامع انسانی، از جمله ساختارهای اجتماعی و قوانین (سیاسی، قانونی و غیره) می پردازد. همچنین این رشته اعتقادات و رفتارهای مشترک در یک جامعه خاص؛ تغییرات اجتماعی در طول زمان؛ و تفاوت بین گروه های اجتماعی و جوامع کلی را بررسی می نماید. این رشته به دانشجویان راه منحصر به فردی برای دیدن جامعه و نگاه عمیق به پیچیدگی های روابط بین افراد و جامعه را ارائه می دهد. از کاربردهای این رشته می توان به مشاور، توسعه جامعه، پشتیبانی خانواده، تربیت معلم، کمک های بین المللی و محقق اجتماعی اشاره کرد.

4.مطالعات فرهنگی 

این رشته به مطالعه فرهنگی در برنامه آموزشی می پردازد. این یک حوزه بین رشته ای است که تمام جنبه های یک فرهنگ خاص و همچنین تعامل آن با سایر فرهنگ ها را تحلیل می کند. مطالعات فرهنگی معمولا از دیدگاه تاریخی، سیاسی، جامعه شناختی و هنری منطقه آسیایی، آفریقایی، آمریکایی یا لاتین را پوشش می دهد. با داشتن مدرک تحصیلی فرهنگی، می توان به عنوان یک معلم آموزش بزرگسالان یا معلم معلولین ، معلم مطالعات فرهنگی یا مددکار جتماعی مشغول به کار باشد.

5.مطالعات جوانان 

این رشته درک عمیقی از ماهیت جوانان و رابطه پیچیده بین جوانان و جامعه را فراهم می کند. در این رشته شما به مطالعه  یادگیری جوانان، توسعه ی شخصی و اجتماعی و پیشرفت حرفه ای آن ها، و همچنین دانش و مهارت های مورد انتظار از کسانی که با جوانان کار می کنند، می پردازید. از کاربردهای این رشته می توان به  معلم دوران ابتدایی، پشتیبانی خانواده، مربی آموزش، معلم متوسطه، معلم نیازهای ویژه آموزشی، مددکار اجتماعی و دستیار آموزشی اشاره کرد.

6.مديريت خدمات اجتمایی 

این رشته، مطالعات اجتماعی، اداره خدمات اجتماعی و مدیریت غیر انتفاعی را با هم ادغام می نماید. این رشته به مطالعات توسعه برنامه، تخصیص بودجه و نظارت بر کارکنان در یک سازمان خدمات اجتماعی می پردازد و مهارت های حیاتی برای مدیران خدمات انسانی را آموزش می دهد. از کاربردهای این رشته می توان به مدیر برنامه، مدیر توسعه، مدیر اجرایی اشاره کرد.

7.برنامه ريزي گردشگری 

گردشگری به طور عمده به تولید ناخالص داخلی و ثروت بسیاری از کشورها کمک می کند، تنوع فرهنگی را گسترش می دهد و از فضاهای طبیعی، روستایی و شهری به درستی می کند. این رشته دانش، مهارت ها و ابزار لازم برای ایجاد و توسعه سیاست و استراتژی ها برای مدیریت گردشگری را برای دانشجویان فراهم می کند. فارغ التحصیلان در سازمان های بازاریابی مقصد و جاذبه های گردشگری، کسب و کارهای مسافرتی و خدمات تفریحی گردشگری می توانند به فعالیت بپردازند. کاربردهای دیگر این رشته را می توان در هتل و مناطق تفریحی، خدمات غذا و نوشیدنی، برنامه ریز رویدادها و مشاوره تعطیلات اشاره نمود.

8.فلسفه علوم اجتماعی 

این رشته برای کسانی است که به دنبال فهم پایه های مفهومی علوم طبیعی (فیزیک، شیمی، زیست شناسی، علوم زمین)، علوم شناختی، ریاضیات، پزشکی، روانشناسی، اقتصاد و دیگر علوم اجتماعی هستند. در حالی که فلسفه معمولا بر روی علم معاصر تمرکز می کند، در این رشته دانشجویان فرصتی برای مطالعه تاریخ، و همچنین مسائل مربوط به رابط علم و دین را پیدا می کنند.

9.گردشگري مذهبی 

گردشگری مذهبی یکی از قدیمی ترین انواع گردشگری است. این رشته مدیریت، برنامه ریزی و بهره برداری درست از مناطق مذهبی و مقدس می پردازد.

10.جامعه شناسی ورزشی 

مطالعات اجتماعی و فرهنگی ورزش، اهمیت بیشتری یافته است. این رشته بر اساس دو بخش اصلی مطالعه در حوزه مطالعات اجتماعی و فرهنگی ورزش متمرکز است و این را از دیگر برنامه های ورزشی مربوط به جامعه فرهنگی متمایز می کند.

رشته علوم سیاسی : مطالعه سیاست در دو سطح جذاب کار می کند. اول، به شما کمک می کند تا دولت و چگونگی عملکردش را درک کنید. دوم، درباره طبیعت بشر به شما خیلی چیزهای را می آموزد. مطالعاتی درباره مبارزات انتخاباتی، انتخابات، جنبش های اعتراضی، مسائل سیاسی و آرمان های سیاسی را در بر می گیرد. این مجموعه شامل گرایش ها و رشته های مختلفی است. مجموعه علوم سياسي و روابط بين الملل دارای رشته و گرایش های مختلفی می باشد. هر کدام از این رشته ها دنیایی از مطالب، نظریه ها، تئوری ها و غیره در مورد علوم سیاسی را دربر می دارند. بدین منظور در ادامه به ارائه توضیحات در مورد هر یک از رشته های مجموعه علوم سياسي و روابط بين الملل پرداخته می شود. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری علوم سیاسی و روابط بین الملل را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

1.رشته علوم سیاسی گرایش مطالعات منطقه ای

2.علوم سیاسی گرایش روابط بین الملل

3.علوم سیاسی گرایش علوم سیاسی

4.علوم سیاسی گرایش اندیشه سیاسی

5.علوم سیاسی گرایش دپلماسی و روابط بین الملل

(علوم تربیتی-زبان انگلیسی-الهیات و معارف-زبان و ادبیات فارسی-جغرافیا)

علوم تربیتی : این رشته به طور دقیق مربوط به آموزش و پرورش است و فرآیند آموزش است. این رشته به عنوان مطالعه بهبود روند آموزش در نظر گرفته شده است و شامل بررسی و تحقیق روش های مختلف تدریس و نحوه استفاده از گروه های دانش آموزان این روش ها و همچنین روند بهبود روش های آموزشی است. علوم تربیتی به آموزش معلمان و سایر کارشناسان برای موقعیت هایی که نیاز به تخصص در آموزش، تحصیل، یادگیری، رهبری، مسائل اجتماعی و علوم آموزشی داردن، می پردازد. این مطالعات همچنین شما را با آمادگی برای حفظ و توسعه مهارت های حرفه ای خود و یا تحصیلات تکمیلی تحصیلی فراهم می کند. این مجموعه شامل گرایش ها و رشته های مختلفی است. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و  انجام رساله و تز ارشد و دکتری علوم تربیتی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

برنامه ریزی درسی

تاریخ  فلسفه اموزش و پرورش

تعلیم و تربیت اسلامی

مدیریت اموزشی

اموزش و بهسازی منابع انسانی

اموزش بزرگسالان

تحقیقات اموزشی

تکنولوژی اموزشی

مدیریت و برنامه ریزی اموزش عالی

زبان انگلیسی : زبان انگلیسی نه تنها شما را با دانشی محض از خود زبان (از جمله دستور زبان، نشانه گذاری و ساختار آن)، بلکه با تاریخ، ریشه شناسی و نحوه استفاده از آن در جامعه به طور کلی آشنا می سازد. به این ترتیب، مدارک تحصیلی در زبان انگلیسی اغلب با دیگر موضوعات مانند جامعه شناسی، زبان شناسی، سیاست و تاریخ روبرو می شوند. این مجموعه شامل گرایش ها و رشته های مختلفی است. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری زبان انگلیسی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

زبان و ادبیات انگلیسی 

مترجمی زبان انگلیسی

اموزش زبان انگلیسی

الهیات و معارف اسلامی : رشته الهیات همانگونه که از نام آن پیداست مرتبط به علوم اسلامی بوده و اساس و پایه آن را معارف اسلامی تشکیل می دهد. به دلیل این که اغلب منابع مربوط به رشته الهیات که برگرفته از قرآن و حیث است به زبان عربی است، برای تفوق بر سر فصل های این رشته به پشتوانه عظیم دانش عربی و تاریخ اسلام نیاز است. این رشته دارای گرایش های مختلفی است که هر یک به تنهایی دنیایی از معرفت و علم و دانش می طلبد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه نویسی الهیات و معارف اسلامی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

علوم‌ قرآن‌ و حدیث

فقه‌ و مبانی‌ حقوق‌ اسلامی‌

فقه‌ شافعی‌

تاریخ‌ فرهنگ‌ و تمدن‌ ملل‌ اسلامی‌

فلسفه‌ و حکمت‌ اسلامی‌

ادیان‌ و عرفان‌

رشته زبان و ادبیات فارسی: ادبیات یکی از انواع هنر محسوب می شود که ابزار آن حروف و کلمات هستند. ادبیات به گویندگان می آموزد چگونه اثری زیبا و تأثیر گذار پدید آورند و به منتقد می آموزد چگونه مؤلفه های مؤثر در زیبایی و تأثیر گذاری را کشف و استخراج کند. بنابراین ما در ادبیات با متن ادبی سر و کار داریم نه هر متن گزارشی و خبری. متون فارسی در گذشته شامل ادبیات تعلیمی، غنایی، حماسی بوده است. متون عرفانی نیز که نمونه های بسیاری در ادبیات فارسی دارد، زیر مجموعه ادبیات تعلیمی و اشعار عرفانی زیر مجموعه ادبیات غنایی محسوب می شوند. شعر و نثر فارسی از حدود اواخر قرن سوم در ایران آغاز شده و تاکنون تحولات زیادی را به خود دیده است. در هر دوره زمانی، سبکی خاص بر ادبیات فارسی حاکم است.گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه نویسی زبان و ادبیات فارسی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

دستور زبان

بدیع

سبک شناسی

تاریخ ادبیات

معانی، مربوط به همکناری واژه ها با یکدیکر و روابط نحوی آنها

بیان شامل چهار حوزه تشبیه، استعاره، مجاز و کنایه

عروض و قافیه

مکتب های ادبی

رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری : جغرافیا یک رشته متنوع است که هنرها و علوم اجتماعی و طبیعی، آموزش های گسترده ای را در بر می گیرد و به مسائل مطرح، از جمله تغییرات زیست محیطی، نابرابری های منطقه ای و جهانی و تحول اقتصاد و فرهنگ جهانی می پردازد. دانشجویان دیدگاه منسجمی از جهانی که به سرعت در حال تغییر و شیوهای که جامعه بر آن تأثیر می گذارد و تحت تاثیر آن قرار می گیرد را به دست می آورند. این مجموعه شامل گرایش ها و رشته های مختلفی است. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه نویسی جغرافیا – برنامه ریزی شهری را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

جغرافیا و برنامه ریزی شهری

جغرافیا و برنامه ریزی روستایی

برنامه ریزی امایش سرزمین

مخاطرات محیطی

جغرافیای سیاسی

جغرافیای نظامی

طبیعت گردی

اب و هوا شناسی

آب و هواشناسی كشاورزی 

آب و هواشناسی كاربردی 

مخاطرات آب و هوايی

تغييرات آب و هوايی اقليمی 

آب و هواشناسی سينوپتيك 

آب و هواشناسی شهری 

آب و هواشناسی ماهواره ای 

ژئومورفولوژی 

 مهندسی عمران : داشنجویان را با زیرساخت ها، از برنامه ریزی برای طراحی گرفته تا ساخت و ساز، بهره برداری و نگهداری آشنا می سازد. این رشته همچنین به مطالعه بهبود زیرساخت های موجود می پردازد. این رشته مطالعه علوم پایه همچون ریاضیات، فیزیک، شیمی، علم مواد و همچنین طراحی را در بر می گیرد. کاربردهای این رشته می توان در فعالیت هایی همچون ارزیابی ساختمان، مشاور مهندسی عمران، مهندس شهرداری، مهندس طراح، مهندس سایت، مهندس سازه، مهندس آب مشاهده نمود. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری مهندسی عمران را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

سازه (Structural)

زلزله (Earthquake)

ژئوتكنيك (Geotechnics)

راه و ترابري (Road and transportation)

مديريت منابع آب (Water resources management)

آب و سازههاي هيدروليكي (Water and hydraulic structures)

سواحل، بنادر و سازه هاي دريايي (Beaches, ports and marine structures)

حمل و نقل (transportation)

مديريت ساخت (Construction management)

محيط زيست (Environment)

ساختمان هاي هوشمند (Smart buildings)

مهندسي خطوط راه آهن (Railroad engineering)

 مهندسی برق : رشته ایست که با طراحی، توسعه و کار با سیستم های الکتریکی سر و کار دارد. مهندسی برق به طراحی، ساخت و نگهداری سیستم های کنترل الکتریکی، ماشین آلات و تجهیزات مربوط می شود. برخی از نگرانی های مهندسی برق نیز در مهندسی مکانیکی و مهندسی عمران قابل مشاهده است. برخی از کاربردهای این رشته در فناوری های پزشکی، سیستم های بازی، تلفن های همراه، رباتیک، اتومبیل ها، فن آوری های سبز و سیستم های ناوبری استفاده می شود. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری مهندسی برق را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

مدارهاي مجتمع الكترونيك (Integrated Circuits)

افزاره هاي ميكرو و نانوالكترونيك (Micro and Nano electronic devices)

سيستمهاي الكترونيك ديجيتال (Digital electronic systems)

سيستمهاي قدرت (Power systems)

الكترونيك قدرت و ماشينهاي الكتريكي (Power electronics and electric machines)

برنامه ريزي و مديريت سيستمهاي انرژي (Planning and management of energy systems)

سامانه هاي برقي حمل و نقل (Electric transportation systems)

مخابرات ميدان و موج (Field and wave communications)

مخابرات نوري  (optical communication )

مخابرات سيستم (System communication)

مخابرات امن و رمزنگاري (Secure and encrypted communication)

شبكه هاي مخابراتي (Telecommunication networks)

كنترل (Control)

مهندسی مکانیک: مهندسی مکانیک از قدیمی ترین رشته های مهندسی می باشد که بر مبنای فیزیک به تحلیل ، طراحی و ساخت سیستم مکانیکی می پردازد. این رشته شاخه ای از مهندسی است که در آن با استفاده از گرما و انرژی مکانیکی به طراحی، تولید و راه اندازی ماشین آلات گوناگون استفاده می شود. مهندسی مکانیک با استفاده از اصول و همراه با ابزارهایی به طراحی و تجزیه و تحلیل ماشین آلات، سیستم های خنک کننده، حمل و نقل، هواپیما، رباتیک، دستگاه های پزشکی، کارخانه های تولیدی و غیره می پردازد. هدف از رشته مهندسی مکانیک، تربیت متخصصانی است که بتوانند در مرکز های تولیدی و کارخانه‌ ای اجزاء و مکانیزم‌های ماشین آلات مختلف را طراحی کنند. تربیت چنین متخصصانی از طریق همراهی در پژوهشهای مربوط به رشته مکانیک و یا انجام پروژه های تحقیقاتی مربوط به مهندسی مکانیک میسر خواهد شد.گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری مهندسی مکانیک را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

مهندسی مکانیک – طراحی کاربردی

مهندسی مکانیک – تبدیل انرژی

مهندسی مکانیک – ساخت تولید

مهندسی مکانیک – بیومکانیک

مهندسی مکانیک – سیستم محرکه خودرو

مهندسی مکانیک – سیستم‌های تعلیق ترمز و فرمان

مهندسی مکانیک – سازه بدنه خورد

مهندسی مکاترونیک: مهندسی مکاترونیک یک حوزه چند رشته ای از حوزه مهندسی است. تقسیم بندی های سنتی مهندسی از جمله مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، مهندسی مکانیک و مهندسی کنترل در این رشته با هم ترکیب می شود. مهندسی مکاترونیک طراحی سیستم های الکترومکانیکی تحت کنترل کامپیوتر است. بنابراین می توان آن را  به عنوان “طراحی مهندسی مکانیک مدرن” در نظر گرفت، به این معنی که طراحی سیستم مکانیکی باید همراه با جنبه های کنترل الکتریکی / الکترونیک و کنترل کامپیوتر انجام شود تا شامل یک سیستم کامل گردد. کاربردهای این رشته را می توان در مهندس مکاترونیک، تکنسین رباتیک، مهندس نرم افزار، طراح صنعتی، مهندس سیستم های مکانیکی، برنامه نویسان، مهندس مکانیک، طراحی مهندسی مکانیک، مهندس پروژه، مهندس الکترومکانیکی مشاهده نمود.

مشاوره پروژه در گرایش های :

 اتوماتیک و کنترل تولید

 طراحی رباتها و سیستم های مکاترونیکی

 ارتباطات جنبی انسان – ماشین – کامپیوتر

مهندسی کامپیوتر : این رشته ای بر ارتباط بین سخت افزار کامپیوتر و سیستم های نرم افزاری تمرکز دارد. فارغ التحصیلان آماده ارزیابی سیستم ها و طراحی راه حل های کارآمد IT می باشند. از کاربردهای این رشته می توان به  تست مهندسی، تحلیلگر سیستم، مهندس سخت افزار، مشاور فناوری اطلاعات و برنامه نویس بازی های دیجیتالی اشاره نمود.گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری مهندسی کامپیوتر را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

معماري سيستمهاي كامپيوتری (Computer System Architecture)

هوش مصنوعی و رباتيك (Artificial intelligence and robotics)

نرم افزار (Software)

شبكه هاي كامپيوتري (Computer networks)

رايانش امن (Secure computing)

الگوريتم ها و محاسبات (Algorithms and calculations)

صنایع : در مهندسی صنایع، رشته های مهندسی، کسب و کار و ارتباطات، مهندسی کامپیوتر، ریاضیات، مدیریت تولید، کنترل فرآیند و روانشناسی با هم ادغام شده اند. مهندسین صنعتی آموزش فنی و درک مردم را فرا می گیرند تا کارایی و کیفیت را در هر شرایطی بهبود بخشند. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری مهندسی صنایع را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

بهينه سازي سيستم ها (system optimization)

سیستم های سلامت (Health systems)

مديريت نوآوری و فناوری (Innovation and Technology Management)

سيستمهای مالی (Financial systems)

لجستيك و زنجيره تأمين (Logistics and Supply Chain)

مديريت پروژه (Project management)

سيستمهاي كلان اقتصادی و اجتماعی (Macroeconomic and social systems)

آينده پژوهی (Futurology)

مديريت مهندسی (Engineering management)

كيفيت و بهره وری (Quality and Productivity)

مهندسی معماری : این رشته شامل تمرین های عملی و عملی است. این رشته به طراحی شبیه سازی شده می پردازد. مهندسان معماری، اصول اساسی مهندسی را با دانش سیستم های ساختمان ترکیب می کنند. از کاربردهای این گرایش می توان به مهندسی سازه، مهندسی برق معماری، مهندسی مکانیک معماری، مشاور طراحی سازه و مدیر پروژه ساخت و ساز اشاره کرد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه نویسی مهندسی معماری را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

مهندسي معماري منظر (Landscape Architecture Engineering)

مهندسي معماري اسلامي (Islamic Architecture Engineering)

مطالعات معماري ايران (Iranian Architectural Studies)

بازسازي پس از سانحه (Post traumatic reconstruction)

معماري داخلي (Interior design)

مهندسی معدن :مهندسان معدن، معادن امن و کارآمد را برای استخراج زغال سنگ و فلزات طراحی می کنند. آنها اطمینان می دهند که حداکثر منابع ممکنه، استخراج شود. مهندسان معدن اغلب در یک معدن یا فلز خاص مانند آهن یا زغال سنگ تخصص دارند. این مجموعه مطالعات گوناگون در زمینه های بازرسی معدن و تجهیزات، نظارت بر کیفیت هوا، و اطمینان از انطباق با تمام مقررات ایمنی برای حفظ امنیت کارکنان را در بر می گیرد. مهندسی معدن در واقع چند رشته ای است، از جمله عناصر مهندسی عمران، زمین شناسی، متالوژی، اقتصاد، مدیریت زیست محیطی و بهداشت و ایمنی را شامل می شود. این مجموعه رشته ها و گرایش های مختلفی را در بر می گیرد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

فرآوري مواد معدني

مكانيك سنگ

استخراج معدن

اكتشاف معدن

تونل و فضاهاي زيرزميني

معدن و محيط زيست

اقتصاد و مديريت معدني

سيستم هاي كلان (Micro-systems)

(ریاضی-شیمی-فیزیک-امار-فلسفه علم- زمین شناسی-زیست شناسی- علوم کامپیوتر)

ریاضی : تعریف اساسی از ریاضیات این است که به آموزش علوم عددی با استفاده از طیف وسیعی از رویکردهای مختلف از جمله جبر و حساب می پردازد. در حالی که ریاضیات یک عنصر کلیدی برای موضوعات مختلف از اقتصاد تا فیزیک است، ریاضیات به عنوان یک موضوع دانشگاهی اغلب در فهم و آزمایش نظریه ها به صورت گفتمان ریاضی و علمی – یا به اصطلاح “ریاضیات خالص” در نظر گرفته می شود. ریاضیات برای زندگی مدرن ضروری است. این ما را قادر می سازد تا رشد بازار، مدل جریان هوا در یک موتور جت، محاسبه دزهای دقیق دارویی و ایجاد گرافیک کامپیوتری ۳D را محاسبه نماییم. این درجه درک شما از مفاهیم و نظریه های ریاضیات – و نحوه استفاده آنها در دنیای واقعی – را آموزش می دهد. مجموعه علوم ریاضی رشته ها و گرایش های مختلفی را در بر می گیرد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری ریاضی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های:

ریاضی محض (Pure math)

رياضي كاربردي (Applied Mathematics)

رياضي مالي (Financial Mathematics)

آموزش رياضي (Mathematical education)

محاسبات نرم (Soft calculations)

شیمی : شیمی به علت نقش اساسی در علوم زیست شناختی و فیزیکی، مهندسی، کشاورزی، پزشکی و رشته های بهداشت به عنوان علم مرکزی شناخته می شود. شیمی در ساده ترین حالت، علم مواد و چگونگی تغییر آنها است. شیمی به بررسی ویژگی های اتم، برخی از اساسی ترین سازه های تمام ماده و نحوه ترکیب این اتم ها برای تشکیل انواع جدید ماده می پردازد. این مجموعه رشته ها و گرایش های مختلفی را در بر می گیرد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه شیمی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

انجام پروژه در گرایش های:

شيمی فيزيك (Physical Chemistry)

شيمی آلی (Organic Chemistry)

شيمی معدنی (Inorganic Chemistry)

شيمی تجزيه (Analytical Chemistry)

شيمي كاربردی (Applied chemistry)

شيمی پليمر (Polymer chemistry)

شيمي دارويی (pharmaceutical chemistry)

شيمی دريا (Marin chemistry)

فیزیک :فیزیک مربوط به مطالعه جهان از کوچکترین تا بزرگترین مقیاس هاست. چنین دانشی برای پیشرفت علمی اساسی است. زبان فیزیک ریاضی است: تدوین نظریه های فیزیکی گاهی اوقات نیازمند ساختارهای ریاضی جدید است. فیزیک یک علم اساسی و یک موضوع عملی است. بسیاری از تکنیک های مورد استفاده در تصویربرداری پزشکی، فناوری نانو و محاسبات کوانتومی از ابزارهای فیزیکی حاصل می شود. کاربردهای این رشته را می توان در فیزیک هسته ای، ژئوفیزیک، فیزیک اتمی، مولکولی و اپتیکی، ستاره شناسی، فیزیک نجومی، فیزیک فضایی، تدریس، مهندسی فیزیک و علوم کامپیوتر مشاهده کرد. این مجموعه رشته ها و گرایش های مختلفی را در بر می گیرد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه نویسی فیزیک را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های:

حالت جامد (Solid Mode)

اتمي و مولكولی (Atomic and molecular)

هسته ای (Nuclear)

ذرات بنيادي و نظريه ميدان ها (Fundamental particles and field theory)

فيزيك نجومی (Astrophysics)

فيزيك بنيادی (Basic physics)

اتمسفر (Atmosphere)

لايه هاي نازك (Thin layers)

نانوفيزيك (Nano-physics)

آموزش فيزيك (Teaching physics)

فيزيك پلاسما (Plasma physics)

امار : آمار بر نظریه ها و روش های جمع آوری داده ها، جدول بندی، تجزیه و تحلیل و تفسیر تمرکز دارد. این رشته، گرایش های مختلفی را در بر می گیرد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه نویسی آمار را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های:

آمار رياضي (Mathematical Statistics)

بيم سنجي (Inspection)

آمار اجتماعي و اقتصادي (Social and economic statistics)

فلسفه علم : پژوهشگر تاریخ علم سرگذشت علم را بازگو می کند؛ سیر و  خاستگاه های هر علم و ناکامی ها و پیروزی های اندیشمندان و دانشمندان را مورد بررسی قرار می دهد. این مجموعه رشته ها و گرایش های مختلفی را در بر می گیرد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه نویسی تاريخ و فلسفه علم را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های:

فلسفه علم (Philosophy of Science)

تاريخ علم (History of science

زمین شناسی: زمین شناسی فرآیندهای زمین، تاریخ فیزیکی و ترکیب طبیعی را با بررسی مواد طبیعی مانند فسیل گیاهی، سنگ ها، اقیانوس ها، مواد معدنی و جو زمین را مطالعه می کند. این رشته بسیار وسیع است و حرفه هایی در زمین شناسی یخچال، متخصص یخچال ها یا آتشفشان را شامل می شود. نمونه هایی از سایر تخصص های این رشته عبارتند از: زمین شناس نفت (نفت و گاز طبیعی)، آب شناسی (آب)، مواد معدنی و دیرینه شناسی (فسیل). علوم زمین رشته ها و گرایش های مختلفی را در بر می گیرد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه نویسی زمین شناسی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

پترولوژی(Petrology)

زمین شناسی اقتصادی (Economic Geology)

زمين ساخت (Land build)

آب زمین شناسی (hydro-geology)

زمین شناسی مهندسی (Engineering Geology)

زمین شناسی زيست محيطي (Environmental geology)

زیست شناسی جانوری: زیست شناسی جانوری مطالعه انواع مختلف حیات حیوانی در زمین است. ریشه های تکاملی گروه های مختلف حیوانی و محیط زیست، رفتار و حفاظت آن ها را بررسی می کند. این رشته به مطالعه جنبه های مولکولی و بیوشیمیایی زیست شناسی حیوانات، مانند ژنتیک، ساختار سلولی، توسعه و فیزیولوژی می پردازد. زیست شناسی جانوری، شکل و عملکرد آنها را معرفی می کند. شما مطالعه خواهید کرد که چگونه حیوانات با توجه به محیط زیست، رفتار و فیزیولوژی خود، در محیط های مختلف تکامل یافته و سازگار شده اند.

مشاوره پروژه در گرایش های :

فيزيولوژی (Physiology)

سيستماتيك و بوم شناسی (Systematic and Ecological)

زيست شناسی سلولي و تكوينی (Cellular and developmental biology)

زیست شناسی گیاهی: برنامه زیست شناسی گیاهی دانشجویان را برای شغل یا تحصیل در زمینه های مربوط به غذا و تولید گیاهان، آسیب شناسی گیاهان و مدیریت آفات، پرورش گیاه، محصولات طبیعی و انرژی زیستی آماده می کند.

مشاوره پروژه در گرایش های :

فيزيولوژی (Physiology)

سيستماتيك و بوم شناسی (Systematic and Ecological)

زيست شناسي سلولي و تكويني (Cellular and developmental biology)

زیست شناسی سلولی مولکولی :

دانشجویان در این مطالعه مهم فرآیندهای موجود در داخل و بین سلول های موجودات زنده را بررسی می کنند. موضوعات مورد مطالعه در این رشته عبارتند از ژن ها، سلول هایی که مواد مغذی را در سراسر بدن حمل می کنند و بیماری هایی که به سلول های سالم حمله می کنند. در اصل این رشته مطالعه فرآیندهای زندگی در سطوح مولکولی و سلولی شامل ذخیره سازی، انتقال و تنظیم اطلاعات ژنتیکی، ساختار و عملکرد سلول های پروکاریوتی و یوکاریوتی و تعامل بین مولکول ها و سلول ها را در بر می گیرد.

این رشته در زمینه های مختلف مانند علوم زیست پزشکی، علوم گیاهی، زیست شناسی و میکروب شناسی مورد استفاده قرار می گیرند و زمینه ای جامع برای مطالعه بیشتر در هر رشته های علوم زندگی مولکولی و همچنین پزشکی، مهندسی زیست شناسی و بیوتکنولوژی را فراهم می کند. از کاربردهای دیگر این رشته می توان به تکنیسین آزمایشگاه، معلم زیست شناسی، متخصص پژوهشی، زیست شناس مولکولی و زیست شناس سلولی اشاره کرد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه نویسی زیست شناسی سلولی و مولکولی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. 

مشاوره پروژه در گرایش های :

ژنتيك (Genetics)

ميكروبيولوژی (Microbiology)

بيوشيمی (Biochemistry)

بيوفيزيك (Biophysics)

زيست فناوری (Biotechnology)

علوم کامپیوتر: کامپیوتر یک موضوع هیجان انگیز و به سرعت در حال تکامل است که چشم انداز اشتغالی عالی و فرصت های شغلی را ارائه می دهد. این رشته، مطالعات طراجی برنامه های کامپیوتری، مهندسی نرم افزار، طراحی و مدیریت سیستم، و تحقیق و توسعه را در بر می گیرد. این رشته، گرایش های مختلفی را در بر می گیرد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات  مشاوره و آموزش پایان نامه نویسی علوم کامپیوتر را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

علوم كامپيوتر

محاسبات علمی

نظریه محاسبه

سیستم های كامپيوتری

سیستم های هوشمند

علوم تصمیم و مهندسی دانش

بيوانفورماتیك

پزشکی: اکثر دانش آموزان دانشکده پزشکی دکترای پزشکی (M.D.) را دریافت می کنند، این مجموعه برای درک و کاربرد یافته های تحقیقاتی برای بهبود زندگی بیماران در مراقبت از آنها تلاش می کند. این رشته، گرایش های مختلفی را در بر می گیرد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری پزشکی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

فوریت‌های پزشکی، ارتوپدی، پزشکی اطفال، پزشکی انفورماتیک،سرطان‌شناسی،ایمنی‌شناسی و آلرژی،بهداشت عمومی،بیماری‌های اعصاب، بیماری‌های دهان و دندان، بیماری‌های ریوی، بینایی سنجی ،پزشکی بیهوشی فیزیوتراپی، فیزیولوژی پزشکی، پاتولوژی پرستاری طب اورژانس، پزشکی خانواده، پزشکی مولکولی، پزشکی قانونی، پزشکی پوست، تغذیه و رژیم‌درمانی، جراحی عمومی، جراحی کلیه و مجاری ادراری، جراحی مغز و اعصاب، چشم‌پزشکی، خون‌شناسی،داروسازی، دارورسانی دامپزشکی، دندانپزشکی، رادیولوژی، روان‌پزشکی، روماتولوژی زنان و زایمان، ژنتیک، میکروب شناسی، طب سنتی، طب فیزیکی و توانبخشی، طب کار، پزشکی عفونی، علوم آزمایشگاهی، پزشکی غدد، پزشکی قلب و عروق، پزشکی کلیه و مجاری ادراری، پزشکی گوارش و کبد، پزشکی گوش حلق و بینی، مامایی، مدارک پزشکی، کالبدشناسی، طب هوانوردی و هوافضا.

پرستاری: این رشته به منظور ارائه آمادگی حرفه ای گسترده بر اساس علم پرستاری طراحی شده و بر اساس علوم زیست شناختی، فیزیکی و رفتاری و همچنین علوم انسانی است. این رشته برای آماده سازی دانشجویان برای پرستاری با افراد، خانواده ها و جمعیت ها در انواع مختلف وضعیت سلامت طراحی شده است.

مشاوره پروژه در گرایش های :

روان پرستاری

پرستاری ویژه

بهداشت

مدیریت

داخلی جراحی

اطفال

داروسازی : این رشته از علم چگونگی کار با داروهاست. ارزیابی نسل جدید آنتی بیوتیک ها، حل مشکلات سمیت داروها، پیدا کردن چگونگی استفاده بهتر از داروها در درمان بیماری در انسان و حیوانات است – اینها همه چالش هایی هستند که متخصصان در عصر تقاضای بالاتر برای بهبود کیفیت زندگی دارند. این رشته به مطالعه داروها و چگونگی تأثیر آنها بر بدن می پردازد. این به معنی ایجاد مواد شیمیایی جدید و تجزیه و تحلیل اثرات ترکیبات دارویی پایدار و همچنین درک اثرات مفید و مضر داروهاست.

مشاوره پروژه در گرایش های :

اقتصاد و مدیریت دارو

داروسازی بالینی (فارماکوتراپی )

داروسازی هسته ای

نانوفناوری دارویی و زیست مواد

نانوتکنولوژی دارویی

فارماکوگنوزی

فارماسیوتیکس

شیمی داروئی

کنترل دارو

سم شناسی

بیوتکنولوژی داروئی

داروسازی سنتی

دامپزشکی:

انگل شناسی :این رشته انواع انگل را شامل می شود، از جمله کنه ها و کرم های روده ای حیوانات. این رشته به مطالعه روابط بین انگل ها و میزبانانشان می پردازند و به دنبال راه هایی برای درمان و پیشگیری از بیماری هایی هستند که از طریق آنها، مانند مالاریا، ایجاد می شود. فارغ التحصیلان این رشته می توانند در سازمان های دولتی، غیرانتفاعی یا شرکت های خصوصی فعالیت کنند. همچنین کاربرد این رشته را می توان در شرکت های دارویی برای تولید واکسن ها و درمان های مربوط به بیماری های مرتبط با انگل مشاهده کرد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان – نامه انگل شناسی دامپزشکی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

ایمنی شناسی :

ایمونولوژی مطالعه مقاومت میزبان به عفونت است. بدون یک سیستم ایمنی، انسان و حیوانات به عفونت باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها و انگل ها مبتلا می شوند. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری ايمنی شناسی دامپزشکی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

فیزیولوژی: این رشته به تحقیقات علمی سیستم های بیولوژیکی حیوانات و همچنین چگونگی عملکرد این سیستم ها می پردازد. کاربردهای این رشته را می توان در دامپزشکی، فیزیولوژی حیوانات، استاد دانشگاه و دانشمند حیوانات مشاهده کرد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری فیزیولوژی دامپزشکی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

رشته اقتصاد : اقتصاد دانشی است که زمینه ساز رشد اقتصاد کشور قرارگرفته و سرنوشت کلی یک جامعه را تعیین میکند این رشته مشخصاً در دروس تخصصّی دانش آموزان رشتۀ علوم انسانی قرار گرفته زیرا مبحث های این کتاب کاملاً به صورت حفظی ارائه شده است ولیکن اقتصاد علمی است که تنها به حفظ مطالب نمی پردازد و دانش آموز یا دانشجوی علاقه مند به این رشته باید حافظه ریاضی خود را قوی کرده و تا بتواند در این رشته موفقیت هایی را کسب نماید علاوه بر زیرربط رشته اقتصاد رشته هایی چون جامعه شناسی، روانشناسی و علوم سیاسی است که سبب برقراری ارتباط با رشته اقتصاد می گردد و خود (رشته اقتصاد) زنجیره ای از علوم اجتماعی است.

مشاوره پروژه در گرایش های:

1.علوم اقتصادی

2.توسعه اقتصادی و برنامه ریزی

3.اقتصاد انرژی

4.اقتصاد محیط زیست

5.تجارت الکترونیک

6.برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی

7.اقتصاد نفت و گاز

8.اقتصاد اسلامی

9.اقتصاد هنر

10.اقتصاد خرد

11.اقتصاد کلان

طراحی شهری:برنامه ریزی شهری مربوط به مدیریت پیچیده تغییر در محیط زیست ساخته شده و طبیعی است. این مجموعه به مطالعه نقش برنامه ریزی در سازمان های عمومی، خصوصی و غیر انتفاعی، شرکت ها و موسسات بین المللی می پردازد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و  انجام رساله و تز ارشد و دکتری طراحی شهری را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

طراحی صنعتی:این رشته به شما می آموزد که چگونه هر نوع محصولی، از دستگاه هایی مانند تلفن های همراه، دوچرخه یا مبلمان و حتی مجلات مد و فیلم ها را طراحی کنید. این رشته به مطالعه ترکیبی از هنر، کسب و کار و مهندسی می پردازد  و راه حل های فروش را در حوزه های اجتماعی، زیست محیطی، کاربردی، مالی، زیبایی شناختی و ارگونومی آموزش می دهد. شما همچنین مهارت های مفید مربوط به زمینه فناوری اطلاعات از قبیل مدل سازی گرافیک، چند رسانه ای و طراحی مبتنی بر وب را توسعه دهید. از کاربردهای این رشته می توان به طراح صنعتی، طراح محصول و طراح خودرو اشاره کرد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری طراحی صنعتی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

هنر های نمایشی و سینما: برنامه تحصیلی سینما و هنرهای تجسمی به شما فرصتی می دهد تا از هنر را از دیدگاه فوق العاده ای یاد بگیرید. شما به مطالعه درام و نظریه ها از دوره ها و فرهنگ های مختلف می پردازید و مفهوم متفاوت نقش ها و خطرات درک شده از نمایندگی و کارایی دراماتیک در آن زمینه های فرهنگی را بررسی خواهید کرد. این رشته مطالعات بسیار وسیعی از هنرپیشگی، کارگردانی، تهیه کنندگی، طراحی لباس و صحنه، نمایش نویسی و تمام آنچه که به هنرهای نمایشی مربوط می شود را در بر می گیرد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری هنرهای نمایشی و سینما را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد

هنر های پژوهشی و صنایع دستی: این مجموعه مهارت های اساسی در: سرامیک، جواهرات / فلزکاری، مبلمان چوب / چوب و منسوجات / هنر فیبر و غیره را ارائه می دهد. دانشجویان درک کاملی از مواد، تکنیک های الهام گرفته از روش های سنتی و فن آوری های جدید از جمله برنامه های کامپیوتری را به دست خواهند آورد. آنها با برنامه های ۲D و ۳D با تاکید بر رویکردهای خلاقانه برای طراحی، مهارت و تفسیر شخصی کار خواهند کرد. این مجموعه با هدف توسعه جنبه های زیبایی شناختی و عملی در ایجاد مجموعه های کاربردی یا مجموعه ای از انواع آثار هنری به آموزش دانشجویات می پردازد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری هنرهای پژوهشی و صنایع دستی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

هنر های موسیقی:موسیقی را می توان از طیف گسترده ای از دیدگاه ها مورد مطالعه قرار داد. ما با خواندن، گوش دادن، اجرای و نوشتن موسیقی را مطالعه می کنیم. ما از طریق تجزیه و تحلیل، روابط بین بخش های مختلف ترکیب را بررسی می کنیم. ما به بررسی استفاده های مختلف موسیقی می پردازیم تا ببینیم که چگونه یک اثر موسیقی (یا ریتم یا سبک) در طول زمان شکل گرفته است و چگونه ممکن است از سنن قبلی یا فرهنگ های مختلف متفاوت باشد. گروه تحقیقاتی نویسا با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و انجام رساله و تز ارشد و دکتری هنرهای موسیقی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

مشاوره پروژه در گرایش های :

آهنگسازی (Composing)
نوازندگي موسيقي ايرانی (Iranian music performance)
نوازندگي موسيقي جهانی (World music performance)
موسيقي شناسی  (Musicology)

پروژه های کسر خدمت سربازی شامل طرح و پروژه های سازمان ها و ارگان های مختلف است. علاوه بر پروژه ها و طرح های سازمانی، دانشجو می تواند از پروژه هایی مانند: انجام ترجمه متون و کتاب نیز استفاده نماید. اصولاً پروژه های کسر خدمت در راستای تولید محتوی علمی و تحقیقاتی برای سازمان های ارائه دهنده موثر هستند و می توانند در راستای استفاده از زمان سربازی به شکل مفید و متفاوت برای قشر سرباز تحصیل کرده موثر باشد. ما در موسسه پژوهشی نویسا با داشتن تجربیات و اساتیدی مجرب، توانسته پروژه های کسر خدمت سربازی برای دانشجویان مقطع دکتری، ارشد و اعضای بنیاد ملی نخبگان را در راستای کاهش مدت زمان سربازی انجام دهد. خدمات ما شامل:

ارائه مشاوره پروژه های کسر سربازی
پرداخت اقساطی مبلغ مورد نظر بر اساس مشاوره
ارائه توضیحات لازم توسط پژوهشگر در خصوص تحلیل ها و شبیه سازی های پروژه
تکمیل رزومه در جهت کسر از خدمت سربازی
ارائه و معرفی لیست کامل سازمان‌های ارائه دهنده پروژه های کسر از خدمت سربازی
 پشتیبانی از پروژه های مشاوره شده

اموزش نگارش و چاپ مقاله

چاپ کتاب

تبدیل رساله و تز به کتاب

نویسا با دارا بودن تیمی حرفه‌ای از ویراستاران، طراحان گرافیک و ناظرین چاپ، از سرآغاز مراحل آماده‌سازی تا چاپ کتاب در کنار نویسندگان و فرهیختگانی است که قصد دارند اندیشه‌ و دانش خود را ماندگار سازند.

در این زمینه ما اماده ایم تا رساله های دانشجویان و متون اساتید گرامی  را به کتاب تبدیل کنیم و با طی مراحل اخذ مجوز های رسمی در طی زمان 45 روز به چاپ رسانیم. نویسا اماده هست تا با بهره‌گیری از اصول نوین و مدرن چاپ کتاب، آثار شما را با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های چاپ دیجیتال به چاپ رسانیم.

ارسال درخواست